Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Ürünlerimiz
Referanslarımız
İletişim
     Baltacı Asansör ailesi olarak biliyoruz ki sağladığımız hizmetler ve sizlerin de desteği ile bugün Kıbrıs'taki en seçkin asansör firması konumundayız.

Hizmetlerimiz;

Asansör Üretimi: Baltacı Asansör, imalatını gerçekleştirdiği ürünlerin tamamını kendi atölyesinde, uzman kadrosunun güveni ile gerçekleştirmektedir. Baltacı Asansör üretim alanında ISO 9001 şartlarını yerine getiren sayılı kuruluşlardandır.

Asansör Montajı: Baltacı Asansör satışını gerçekleştirdiği ürünlerin yanı sıra montaj konusunda da öncü firma konumundadır. Montajı yapılan asansörlere süresi boyunca servis vermekte ve montaj işlemi uzman ekip - mühendisler tarafından yapılmaktadır. Oluşabilecek tüm problemleri önceden hesaplayan personelimiz sorunsuz bir asansör kullanımı için yapılması gereken tüm işlemleri eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Asansör Onarımı: Firma olarak asansör onarımı konusunda 7/24 teknik servisimizle sizlerin hizmetinizdeyiz.

Bakım ve Servis: Bir asansör ne kadar iyi olursa olsun, iyi bakım yapılmadığı sürece güvenli, verimli ve sürekli bir işleyişe sahip olamaz.

Asansörlerin periyodik bakıma tabi tutulması kanuni bir zorunluluk olmasının yanında oluşturacağı avantajları kısaca aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz;

  • Asansörlerin devamlı güvenli bir şekilde çalışması sağlanmış olur.
  • Arıza yapma oranını düşürür.
  • Tabii kullanımdan dolayı arızalanabilecek malzemelerin önceden tespit edilmesini sağlayarak kaza oluşma durumunun önlenmesi sağlanmış olur.
  • Asansör makinesi, kumanda panosu v.b. pahalı asansör komponentlerinin düzenli kontrolü sayesinde bu malzemelerin kullanım ömrü uzar ve oluşabilecek yüksek maliyetli arızaların önlenmesi sağlanmış olur.
  • Kullanma ömrünün uzamasını sağlar.
  • Daha konforlu ve verimli çalışma sağlanmış olur. 

Projelendirme: Montaj kalitesi kadar, montaja hazırlık safhası da hem işin kalitesi açısından, hem de oluşacak zaman ve iş kayıplarını önleme açısından çok büyük önem taşımaktadır. Bu amaçla kurulmuş olan, yıllardır en güzide firmalarda yetişmiş mühendis kadromuzun üstlendiği proje depatmanımız, en ufak ayrıntılara kadar her asansör için projelendirme hizmeti sunmaktadır. Bu şekilde montaj esnasında oluşabilecek hataların en aza indirgenmesi ve kullanıcıya geçmişe dönük veri kaydı sağlanmış olmaktadır.

Danışmanlık: Baltacı Asansör olarak danışmanlık hizmetimiz ile de sizlerin yanınızdayız.

Yenileme: Binanızdaki asansörler tıpkı diğer makinelerde olduğu gibi zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamlarlar. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir. Bu nedenle, asansörde kullanılan tüm aksamların kalitesini korumak ve binaların değerini kaybetmesini önlemek için tesisin yenilenmesi gereklidir.

Hizmetlerimiz
Desgined & Powered By Ata Bilişim
Copyright © 2013 Baltacı & Co Ltd.

Mekanik Asansörler
Hidrolik Asansörler
Makine Dairesiz Asansörler
Mutfak / Servis Asansörleri
Yük Asansörleri
Engelli Asansörleri
Hastane Asansörleri
Araba Asansörleri
Panoramik Asansörler
Ev Asansörleri
Yürüyen Merdivenler