Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Ürünlerimiz
Referanslarımız
İletişim
Ürünlerimiz
     Mekanik Asansör Sistemlerinde Baltacı Asansör, mimariye uygun tasarim, arttirilmis konfor ve güvenlik ile sizlere modern ve kaliteli bir hizmet sunar. Kıbrıs'ın ve dünyanin en iyi üreticileri ile taviz vermeden çalisir, tam ve uygun bir mühendislik hizmeti sunar.

     Teknolojinin tüm avantajlarindan yararlanarak sizlere 3D modelleme yapar.
Mekanik Asansörler
     Hidrolik serisi asansörler 4 ila 60 kişiye kadar, 0.63 m/s'e hızlarda hizmet sunar. Özellikle oteller, bakım evleri, bürolar ve apartmanlar gibi yeni inşa edilmiş veya mevcut alçak binalar için uygundur ve orta düzeyde yolcu akışı için idealdir.

     Hidrolik asansörlerde makine dairesine gerek yoktur. Bu yüzden Hidrolik ünitesi zeminde en uygun yere montaj edilir. Hidrolik serisi asansörler hidrolik ünitenin motor vasıtasıyla pistonlara yağ pompalanması ile tahrik edilen sistemlerdir.
Hidrolik Asansörler
     Makine dairesiz asansörler özellikle yolcu terminalleri, çok katlı mağazalar, alışveriş merkezleri ile eğitim, kültür ve sağlık kuruluşları için uygun bir çözüm oluşturur. Özellikle daha yoğun yolcu trafiği olan ve daha yüksek ticari binalar da tasarımcılar, inşaatçılar ve bina sahipleri için önemli avanajlar sağlar. Makine dairesine ihtiyaç duyulmaması bina alanını arttırmakta ve sistemin enerji etkinliği ve işletme maliyeti düşünerek ek bir değer kazandırmaktadır.

     Makine dairesiz asansörlerimizin, 24 kata kadar olan binalarda, 2000 kg kapasiteye ve 2 m/sn hıza kadar, tesis edilebilme imkanı vardır.
Makine Dairesiz Asansörler
     150 kg ve üzeri kapasitelerde Oteller, restoranlar ve benzeri işletmelerde gıda taşıma amaçlı tasarlanan asansörlerdir.
Servis Asansörleri
     Yük asansörlerimiz 640 kg - 5000 kg ve üzeri kapasitelerde olmaktadır. Tahrik düzeni olarak hem elektrikli aynı zamanda hidrolik tahrik kullanılabilmektedir. Yük asansörlerimiz diğer asansör kabinlerine oranla, yük uygulamalarına bağlı olarak daha dayanıklı ve sağlamdır.

     Kapı tiplerimiz ihtiyaca göre özel olarak, istenilen temiz açıklığı ve yüksekliği sağlayacak şekilde yarı otomatik çift kanatlı veya tam otomatik olarak kullanılmaktadır.
Yük Asansörleri
     Engelli insanların; merdiven, yükselti gibi zorlukları kolayca yenebilmesi, hareket kısıtlılığının ortadan kaldırılması, yaşam kalitelerinin artırılması amacıyla merdiven ve platform olarak asansör yapmaktayız.

     Kullanılan malzeme ve sistemler kişinin amaçları doğrultusunda şekillendirilmektedir.
Engelli Asansörleri
     600 kg, 2000 kg ve 2500 kg ´a kadar taşıma kapasitesine ve 0-0,40 m/s ´den 3 m/s ye kadar hıza sahip olan III. Sınıf hasta asansörleri tam otomatik veya yarı otomatik olarak tercih edilebilir.
     Diğer asansörlerden ayrıcalıklı özelliği; Hastanın konforu ve daha sağlıklı, güvenli taşımacılıktır. Sedyenin asansöre giriş-çıkışında sarsıntı olmaması için kabin katlara göre hassas ayarlanır. Elektrik kesilmelerine karşı önlem, ayarlanmış ışık akışı, atnibakteriyal tedbirler, paslanmaz aksam... gibi ekstra donamınlar ilave edilmiş asansörlerdir.
Hastane Asansörleri
     Günümüzde araç sayısındaki artış , kentlerde çok katlı otopark ihtiyacını beraberinde getirmiştir. Otoparklarda yol için ayrılabilecek alanlar sorun olduğunda veya yerden tasarruf etme imkanı sebebiyle, araç asansörleri yapılmaktadır.

     Yapmış olduğumuz araç asansörlerinde, şoför aracından inmeden kumanda butonuna ulaşabilmektedir. Malzemeler fırın boyalı olup, uzun ömürlüdür.
Araba Asansörleri
     Panaromik asansörler bir estetik harikasıdır ve binanın mimarisine ayrı bir hava katar. Kabinin cam ile çerçevelenmiş olması kullanıcısına ayrı bir ferahlık vermekte ve insanlar kapalı bir kabin yerine panoramik asansörleri tercih etmektedir.

Panaromik asansörler; binanıza zerafet katacak olan üst sınıf asansörlerdir. Hidrolik, elektrikli veya makine dairesiz olarak tasarlanabilir.
Panoramik Asansörler
     Ev içi kullanıma yönelik tasarlanmış olan asansörlerdir.
Ev Asansörleri
Desgined & Powered By Ata Bilişim
Copyright © 2013 Baltacı & Co Ltd.

Mekanik Asansörler
Hidrolik Asansörler
Makine Dairesiz Asansörler
Mutfak / Servis Asansörleri
Yük Asansörleri
Engelli Asansörleri
Hastane Asansörleri
Araba Asansörleri
Panoramik Asansörler
Ev Asansörleri
Yürüyen Merdivenler